قوانینی که باید مورد پذیرش تمام اعضاء قرار گیرد.

قوانین و خط‌مشی رفتاری در انجمن فدورا
مدیر سایت
آواتار کاربر
پست: 2408
تاریخ عضویت: یکشنبه 6 مرداد 1387, 10:26 pm

قوانینی که باید مورد پذیرش تمام اعضاء قرار گیرد.

پستتوسط saeedi » سه شنبه 7 مرداد 1387, 12:21 am

مرامنامه فدورا
پیش از قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای فدورا ایران شما توافق میکنید که مرامنامه فدورا را مطالعه نموده و مادامی که از انواع سرویسهای ارائه شده توسط کاربران ایرانی فدورا استفاده میکنید، به دستورالعملهای آن عمل کنید.

قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای فدورا ایران

۱. شما توافق میکنید که در طول مدت استفاده از این انجمن، هیچ‌گونه ارسال کذب، افتراآمیز، ناصحیح، توهین آمیز، مبتذل، منافی ادب و عفت عمومی، منفور، آزار دهنده، موهن، کفرآمیز، جنسی، تهدید آمیز، آشکار کننده مسائل شخصی و خصوصی زندگی افراد و یا به نحوی مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نخواهید داشت.

۲. شما توافق میکنید که هیچ‌گونه ارسال ناقض قوانین حق نشر و طبع (Copyright) بدون اجازه رسمی از صاحبان آن حق نخواهید داشت.
ارسال هرزنامه، انبوه‌ارسال، تبلیغات، نامه‌های زنجیروار، طرح و برنامه‌های شرکتهای هرمی و درخواستهای نامربوط و نامعقول نیز در این انجمنها ممنوع است.

۳. لطفاً توجه نمائید که تایید اعتبار ارسالها از طرف اعضاء و مدیران این انجمن ناممکن است. لطفاً به یاد داشته باشید که ما به طور دائم ارسالها را مشاهده و بررسی نمی‌کنیم و بنابراین هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالها بر عهده صاحبان انجمن نخواهد بود.

۴. ما هیچ‌گونه تضمینی در قبال دقیق بودن، کامل و جامع بودن و یا مفید بودن اطلاعاتی که در ارسالها وجود دارند، نمی‌دهیم.

۵. ارسالهای انجمنها تنها نشانگر دیدگاه نویسنده آن ارسال می‌باشند که ممکن است با دیدگاههای سایر اعضاء و یا مدیران انجمن کاملاً متفاوت باشد. لطفاً به محض مشاهده هرگونه ارسال مغایر با قوانین سایت، مدیران و یا ناظران انجمن سایت را از آن ارسال آگاه نمائید.

۶. حق حذف و یا ویرایش ارسالهایی که به نحوی مغایرتی با قوانین سایت داشته باشند، برای مدیران و ناظران انجمن‌ها محفوظ است. روند حذف و یا ویرایش ارسالهای مغایر با قوانین سایت یک روند دستی است که توسط مدیران و یا ناظران سایت در یک زمان معقول انجام خواهد شد.

۷. شما تنها در قبال ارسالهای خود مسئول و پاسخگو خواهید بود. بعلاوه شما توافق می‌کنید که در مقابل هرگونه ضرر و زیان به مدیران انجمن، کارمندان آن و یا وب سایتهای مرتبط با‌ آن مقاومت نموده و موارد را گزارش نمائید. ضمناً حق فاش و آشکار سازی هویت و اطلاعاتی که از شما در این انجمن جمع‌آوری شده در زمان وقوع شکایت‌های قانونی علیه انجمن برای صاحبان آن محفوظ است.

۸. شما توانایی و حق ثبت نام در انجمن را دارید. پیشنهاد ما این است که یک نام کاربری مناسب برای خود در نظر بگیرید. جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی شما توافق میکنید که کلمه عبور حساب کاربریتان را در اختیار هیچ شخصی به غیر از مدیران سایت قرار نخواهید داد. همچنین شما توافق میکنید که هیچ‌گاه و به هیچ عنوان از نام کاربری شخص دیگری استفاده ننمائید. به شما توصیه میکنیم جهت جلوگیری از به سرقت رفتن حساب کاربری خود، یک کلمه عبور پیچیده انتخاب نمائید.

۹. پس از ثبت نام و ورود به انجمن شما قادر خواهید بود که اطلاعات دقیق و جزئی‌تری در پروفایل خود درج نمائید. این، نشانه مسئولیت و حسن برخورد اجتماعی شماست که اطلاعات تمیز و دقیقی در پروفایل خود درج نمائید. این حق برای مدیران سایت محفوظ است که بدون و یا با اطلاع قبلی اطلاعات وارد شده در پروفایل کاربری که از نظر ایشان ناصحیح و یا رکیک و مبتذل باشد را حذف نمایند. قوانین متناسب نیز ممکن است در نظر گزفته شوند.

۱۰. لطفاً توجه نمائید که با هر ارسال، آدرس IP شما ثبت می‌شود و در صورت لزوم IP شما جهت عدم دسترسی به انجمنها قفل شده و یا با سرویس دهنده اینترنتی شما تماس گرفته خواهد شد. این کار تنها در صورت تخطی فاحش از قوانین سایت صورت خواهد گرفت.

۱۱. همچنین توجه داشته باشید که نرم‌افزار انجمنهای ما یک کوکی (یک فایل متنی شامل اطلاعات کاربری مثل نام‌کاربری و کلمه عبور) در حافظه جانبی مرورگر اینترنتی کامپیوتر شما قرار می‌دهد. این کار تنها جهت وارد و یا خارج شدن از انجمن صورت می‌گیرد.
این نرم‌افزار اطلاعات دیگری جمع آوری و یا به کامپیوتر شما ارسال نمی‌کند.

۱۲. این قوانین شامل پروفایل‌های کاربران سایت نیز می‌شود.

۱۳. انجمن‌های فدورا ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی قوانین کپی رایت را زیر پا بگذارد معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. از مواردی که در شمول این بند قرار گیرند می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب و موارد مشابه.

۱۴. انجمن‌های فدورا ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد، مایل نماید معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. مسلما انواع مقایسه بین نرم‌افزارهای آزاد و غیرآزاد شامل این بند نمیشود.

۱۵. انجمن‌های فدورا ایران از پذیرش هر گونه عنوانی تبلیغاتی معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند.

۱۶. حتی الامکان سعی کنید تا از ارسال سوالات بصورت پیام خصوصی برای ناظرین خودداری کرده و آنرا در انجمن‌ها مطرح کنید تا برای دیگران نیز سودمند باشد.

۱۷. برای ارسالهای خود عناوین متناسب با متن ارسال انتخاب نمائید. به عنوان مثال «فقط شبکه» یا «مشکل پشت مشکل» عناوین نامناسب و «به اشتراک گذاری اینترنت در فدورا» در صورتی که متن سوال نیز در همین مورد باشد یک عنوان مناسب است.
۱۸- شما توافق می‌کنید که جواب کاربران را حتما به زبان فارسی قید بفرمایید. در صورت استفاده از انواع فینگیلیش یا جوابهای انگلیسی این جواب‌ها از روی سایت پاک خواهد شد.

پ.ن.۱. کلیه اعضای انجمنها در زمان ثبت نام این قوانین را مطالعه نموده و در صورت توافق عضو انجمنها شده‌اند. این نسخهٔ قوانین تنها جهت مرور و یادآوری و اطلاع کاربران مهمان اینجا قرار گرفته است.
پ.ن.۲. این ارسال قفل شده است. لطفا جهت بحث و یا ارسال نقطه نظرات در مورد این قوانین یک ارسال جداگانه باز نمایید.

--
سید محسن سعیدی
-----------------------------
فدورا یعنی همه چیز

بازگشت به قوانین

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان