اوبونتو برنده جایزه «بهترین راه‌حل لینوکس رومیزی»

مباحث مربوط به توزیعهای خانواده دبیان

Re: اوبونتو برنده جایزه «بهترین راه‌حل لینوکس رومیزی»

پستتوسط paykoob » یکشنبه 1 خرداد 1390, 12:55 pm

saeedi نوشته است:من روز اول هم اینجا گفتم که اینجا انجمن کاربران حرفه‌ای هست نه آماتور.

؟ یعنی ما دیگه ازین‌جا بریم؟
یعنی اول باس بریم تو فدورا حرفه‌ای شیم و بعد بیایم این‌جا. اون‌وقت تو اون مدت حرفه‌ای شدن بایس چه کار بکنیم و از کی کمک بگیریم؟ :دی. بعد که حرفه‌ای شدیم بیایم مشکلات باقی حرفه‌ای‌ها رو حل کنیم؟
البته شاید منظورتون از حرفه‌ای بودن اینه که به لینوکس و فدورا به چشم یک سیستم‌عامل کاری و جدی نگاه کنیم. نه یه سرگرمی در حد تفنن و این خوبه و اون بده و خاله‌زنک‌بازی.

پستتوسط paykoob » یکشنبه 1 خرداد 1390, 12:55 pm

saeedi نوشته است:من روز اول هم اینجا گفتم که اینجا انجمن کاربران حرفه‌ای هست نه آماتور.

یعنی اول باس بریم تو فدورا حرفه‌ای شیم و بعد بیایم این‌جا. اون‌وقت تو اون مدت حرفه‌ای شدن بایس چه کار بکنیم و از کی کمک بگیریم؟ :دی. بعد که حرفه‌ای شدیم بیایم مشکلات باقی حرفه‌ای‌ها رو حل کنیم؟
البته شاید منظورتون از حرفه‌ای بودن اینه که به لینوکس و فدورا به چشم یک سیستم‌عامل کاری و جدی نگاه کنیم. نه یه سرگرمی در حد تفنن و این خوبه و اون بده و خاله‌زنک‌بازی.

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » یکشنبه 1 خرداد 1390, 2:25 pm

paykoob نوشته است:

بچه شیطونی نکن ؛)
همون که خودت آخر گفتی دیگه. هر چند، این که آدم به فدورا هم به سرگرمی نگاه کنه به نظر من مشکلی نیست و این‌جا هم براش جا هست؛ ولی خب اگه بخواد هیچ مشکلی نباشه و هی غر بزنه خیلی اینجا جاش نیست P: و خب کلا اگه کسی فقط راحتی رو بخواد احتمالا اوبونتو براش راحت‌تر باشه (البته پارسیدورا هم گزینه‌ی بدی نیست ؛) )

قبلی

بازگشت به دبیان و اوبونتو

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان