اوبونتو برنده جایزه «بهترین راه‌حل لینوکس رومیزی»

مباحث مربوط به توزیعهای خانواده دبیان
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

Re: اوبونتو برنده جایزه «بهترین راه‌حل لینوکس رومیزی»

پستتوسط meisamkh » چهارشنبه 29 مرداد 1387, 1:33 am

hedayat نوشته است:آره آقا کلا این بحث‌ها رو ول کنین! خب شده که شده! تنهایی که نشده، روی کارهایی که بقیه کردن وایساده. فدورا خودش توی دسکتاپ هنوز عقبه اما مقدار قابل توجهی از تکنولوژی‌های دسکتاپ که اوبونتو و ... ازش استفاده می‌کنن کار فدورایی‌ها و بقیه مثل دبیانی‌ها و ناوله. مسلما اگه کارهای بقیه نبود اوبونتو هیچی نداشت!
بگذریم. من سالی یه بار از این کامنت‌ها میزنم!!

اینو خوب اومدی ;)
لینوکس بهشت برنامه نویسان
میثم خضرلو

مدیر سایت
آواتار کاربر

پستتوسط saeedi » چهارشنبه 29 مرداد 1387, 2:19 am

بچه‌ها کلا بیخیال. این بحث‌ها فرسایشی هست. بخدا کار زیاد داریم ها. :D دیگه کسی لطفا ادامه نده.
سید محسن سعیدی
-----------------------------
فدورا یعنی همه چیز

پستتوسط kasra545 » دوشنبه 4 شهریور 1387, 5:58 pm

بله.بنده با آقای سعیدی موافقم.اینجا انجمن حرفه‌ای هاست.شما اصلا می‌دونید حرفه‌ای ها چیکار می‌کنن؟ :lol: کدک نصب می‌کنن :lol:
اگر به اسم سایت دقت کرده باشین نوشته Linuxworld . :!: دیگه نمی‌دونم چی بگم... :geek:

پستتوسط navid » دوشنبه 4 شهریور 1387, 10:42 pm

واقعا موافقم خیلی حرفه ای اینجا حد نداره

مدیر سایت
آواتار کاربر

پستتوسط saeedi » شنبه 16 شهریور 1387, 10:32 pm

jamal247e نوشته است:سلام
اوبونتو بهترین سیستم عامل لینوکسی شناخته شده
در مورد اون دوستی که گفته SugarCRM اول شده باید عرض کنم که SugarCRM اصلا سیستم عامل دسکتاپ نیست!
SugarCRM در واقع یک customer relationship management است !!! یعنی شما که فدورا استفاده میکنی و میخوای از اوبونتو ایراد بگیری بهتر نبود یه search میکردی ببینی اصلا SugarCRM چیه بعد اوبونتو رو زیر سوال ببری!؟!
در مورد اون دوست دیگه که گفته معلومه که اوبونتو باید اول میشد باید تشکر کنم و بگم که هر کسی که تمام تلاشش رو در کاری انجام بده میتونه تمام رقیبها رو از صحنه محو کنه!
در ضمن برای اطلاعات بیشتر میتونید مراجعه کنید به:
http://www.sugarcrm.com/crm/about/about-sugarcrm.html
http://www.linuxworldexpo.com/live/12/media//news/CC995861
http://linuxshop.ir/product_info.php?cPath=1_110&products_id=190

با احترام به همه لینوکس کارهای ایران

من این داستان رو فقط از بعد فنی پیگیری کردم. متاسفانه سایتی که این آمار رو داده (به قول دوستان لینوکس‌ورلد)غلط فاحشی داره که واقعا در خور توجه هست. اون چیزی که اولی شده لینوکسی هست با نام sugar community eddition !!!!!!
که متاسفانه سایت مزبور اونقدر اطلاعاتش دقیق بوده که این رو با sugarcrm اشتباه گرفته!!!!! (این خیلی جالبه) اما بعد از یه سری جستجو من لینک سازنده اون لینوکسی که اول شده رو ( البته از دید اون سایت) پیدا کردم. http://www.sugarlabs.org/go/Main_Page
و اما در مورد اون توی ویکی‌پدیا بخونیم:
یک محیط گرافیکی هم با نام sugar بوجود اومده توسط همون جامعه سوگار با نام sugar . هدفش هم برای همون OLPC یا یک لپتاپ برای هر کودک بوده که راجع به اون اینجا بیشتر نوشته:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sugar_(GUI)
خوشحالم از اینکه در این سایت می‌تونیم نشون بدیم که خیلی از آمارها با اشتباهات فاحشی همراه هست که خیلی راحت همه رو به شک می‌ندازه. !!! :D :lol:
حالا آخرش به این مطلب می‌رسیم که این سایت اسمش شبیه linuxworld هست . نگاهی به این دو تا لینک زیر بندازید:
http://www.linuxworldexpo.com/live/12/media//news/CC995861
http://www.linuxworld.com/
پس می‌بینیم که این سایت اعتباری چندانی نداره!!! البته من هم قبول دارم که هر کسی زحمتش رو بکشه بقیه رقیبها رو از صحنه حذف می‌کنه!!!!
سید محسن سعیدی
فدورا یعنی همه چیز

آواتار کاربر

پستتوسط atmahasan » یکشنبه 17 شهریور 1387, 7:50 pm

اقایون زشته لطفا تمومش کنین اگه یه بنده خدایی بخواد با لینوکس اشنا شه یهو گذرش بخوره اینجا فکر نمیکنین با دیدن این پستا و اختلافات کلا از لینوکس بیزار میشه

اوبونتو و فدورا و همچنین سوزه از توزیع های پر قدرت لینوکس هستند این نکته رو هم بیاد داشته باشید که تمرکز اوبونتو روی دسکتاپه و تمرکز فدورا از جمله تو مسابقات
توی سرور هرکدوم جای خودشون رو دارن اینا ربطی به ضعف و قدرت توزیعها نداره اگه اوبنتو تو مسابقات تو رده دسکتاپ اول میشه باید ببینید فدورا هم تو سرور یه غوله
باید کاربرا رو درست راهنمایی کرد که ببینن چه توزیعی برای چه هدفی میخوان اما اگه مسابقه پایداری باشه جز فدورا اون دوتای دیگه قدرتی ندارن گرچه اگه دبیان رو هم به معادله اضافه کنید اون برنده پایدارترین توزیع میشه
پس پیشنهاد میکنم اهداف رو فراموش نکنید مقصد گسترش فرهنگ ازادیه و هدف این فروم قراره کار تخصصی پشتیبانی از فدورا باشه نه جنگ و دعوایی که اصلا صورت سءله هم درش درست تعریف نشده

متشکرم

مدیر سایت
آواتار کاربر

پستتوسط saeedi » یکشنبه 17 شهریور 1387, 8:55 pm

دقیقا بحث ما هم همینه. ولی کسی که آمار می‌ده باید از سایتی آمار بده که تفاوت sugarcrm با sugar community edition رو بدونه. وگرنه اینکه کدوم لینوکس جلوتره و بهتره رو همه می‌دونن.
سید محسن سعیدی
فدورا یعنی همه چیز

آواتار کاربر
محل اقامت: ارومیه

پستتوسط shahram001 » یکشنبه 17 شهریور 1387, 10:40 pm

من از اولشم میدونستم کاسه ای زیر نیم کاسه هستش :lol: :lol: :lol: :lol:
فدورا یعنی آزادی

پستتوسط کرگدن » یکشنبه 17 شهریور 1387, 11:55 pm

البته باید اوبنتو ۸.۱۰ رو یک محصول بسیار جسورانه دونست ( نسبت به محصولات قبلی)
چون بعد از نسخه آلفا ۵ از کرنل 2.6.27 استفاده می کنه و این یعنی توزیع اوبنتو رو هم از این به بعد ( حداقل در این نسخه) باید یک توزیع به روز دونست
همینطور از تغییراتی که در کوبونتو گزارش شده می شه به عنوان یکی از بهترین دسکتاپ های KDE4 ازش نام برد

این جنگ های لفظی الکی رو هم بذارید کنار
همه محصولات آزاد باعث افتخار هستن و هر کدوم به تنهایی مزایای زیادی دارند و کار بردهای خودشون

آواتار کاربر

پستتوسط atmahasan » دوشنبه 17 شهریور 1387, 12:09 am

کرگدن نوشته است:البته باید اوبنتو ۸.۱۰ رو یک محصول بسیار جسورانه دونست ( نسبت به محصولات قبلی)
چون بعد از نسخه آلفا ۵ از کرنل 2.6.27 استفاده می کنه و این یعنی توزیع اوبنتو رو هم از این به بعد ( حداقل در این نسخه) باید یک توزیع به روز دونست
همینطور از تغییراتی که در کوبونتو گزارش شده می شه به عنوان یکی از بهترین دسکتاپ های KDE4 ازش نام برد

این جنگ های لفظی الکی رو هم بذارید کنار
همه محصولات آزاد باعث افتخار هستن و هر کدوم به تنهایی مزایای زیادی دارند و کار بردهای خودشون

تاتیید میشه اوبونتو داره خیلی به سرعت به روز میشه و هم کنون بهترین دسکتاپ kde 4 رو تونسته پیکر بندی کنه
این خوبه هم برای اوبونتو کارا هم بقیه چون قاءدتا توزیع اونا رو نیز تحریک میکنه
ظاهرا خوانواده اوبونتو ۸.۱۰ و فدورا ۱۰ و دبیان lenny دست جمعی قراره یه مدت دیگه تحولی تو دنیای لینوکس رو رقم بزنن از لحاظ سرعت کاربری پکیجهای جدید دبیان بزرگ جا مونده اما اوبونتو خیلی داره تند میره و کوبونتو ازمایشی باkde 4.1.1 تقریبا بعد از چند ساعت از عرضه kde 4.1.1 در دسترس بود جالبه

قبلیبعدی

بازگشت به دبیان و اوبونتو

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان