ارتقاء انجمن

آواتار کاربر

ارتقاء انجمن

پستتوسط MAJID.M » دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 3:15 pm

سلاممن تقریباً دوسال پیش اینجا عضو شده بودم و 6 ماهی با فدورا کار کردم و کنار گذاشتمش ولی تصمیم گرفتم دوباره باهاش کار کنم ولی چه کنیم از همین اویل به مشکل بر خوردیم و گفتیم بیایم به انجمن قدیمی و مشکل رو مطرح کنیم ولی در کمال تاسف دیدم انجمن نسبت به گذشته خیلی افت کرده به نظر بنده یکی از دلایل افتش می تونه ظاهر و امکانات انجمن باشه با اینکه مطالب مفیدی درش وجود داره ولی ادم زیاد رقبت نمی کنه اینجا فعالیت کنه .البته همه اینها نظر شخصی بنده است و ممکنه حتی شما بی خیال سایت شده باشید .
پیشنهادم اینه که انجمن ساز سایت رو عوض کنید بهترین گزینه های VB و mybb هستند اولی تجاریه و بعیده شما بخواید پول خرج کنید و دومی اپن سورسه که به نظرم خیلی خوبه مخصوصاً اینکه اینجا هم پشتیبانی از یه سیستم عامل اپن سورس هستش .
خودم برای انجمن از مای بی بی استفاده کردم می تونید اینجا رو نگاه کنید .قابلیت های زیادی هم داره .

http://www.forum.khoramsoft.com
انتقال phpBB به mybb هم فکر نکنم کار خیلی سختی باشه اگه انجام بدید خودم بهتون کمک می کنم کار پیش بره دوستان زیادی هم دارم که فکر کنم حاضر باند کمک های زیادی به اینجا بکنند چون خیلی هاشون از توزیع های لینوکس استفاده می کنند .
به هر حال وظیفه خودم دونستم این رو مطرح کنم شاید کمکی باشه به توسعه اینجا و فدورای عزیز
هيچ اگر سايه پذيرد منم آن سايه هيچ

انجمن تخصصی بازی سازی و گرافیک
UDK || Unity ||++C|| #C ||Qt ||OpenGL || DirectX
3DS max ||photoshop ||Maya
]

آواتار کاربر
محل اقامت: 1::

Re: ارتقاء انجمن

پستتوسط hos7ein » سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 1:15 pm

درود
اول اینکه همون vb پولی و closed source هست و اون mybb رایگان هست ولی فکر نکنم open source باشه.ولی از طرفی phpbb هم رایگان و Open source هست و هم از جهاتی به نظر من خیلی بهتر از اون سیستم ها هست.
ولی در کل اگر هدف یادگیری و تبادل اطلاعات هست با همین انجمن هم میشه اینکار رو انجام داد.
پیروز باشید

آواتار کاربر
محل اقامت: مشهد

Re: ارتقاء انجمن

پستتوسط Pumba » سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 7:32 pm

از دیدگاه من قالب فعلی انجمن