خواهش میکنم رسیدگی کنید

خواهش میکنم رسیدگی کنید

پستتوسط nemesis » یکشنبه 2 شهریور 1392, 12:22 am

با سلام به همه
من مدت زیادی نیست که عضو سایت شدم و خیلی هم در سیستم عامل لینوکس حرفه ای نیستم . ما بعنوان کسایی که از فدورا استفاده میکنیم منبع اصلی و اولیمون این سایت هست اما متاسفانه اینقدر مطالب در هم و بر هم هست که بیشتر وقتها نه تنها جوابتو پیدا نمیکنی بلکه مشکلاتت هم بیشتر میشه . این برای من جای سوال داره که با وجود اعضایی در این سایت که در زمینه لینوکس و بخصوص فدورا تبحر دارند چرا وضع سایت اینجوری هست ؟ یک بخش اموزشی درست و حسابی توی سایت نیست !! همه چیز بصورت کیلویی !! چه اشکالی داره کسایی که اطلاعات بیشتری دارند اطلاعاتشون رو با دیگران به اشتراک بزارن ؟؟ چرا تو سایت قسمتی برای کتابهای اموزشی وجود نداره ؟؟ من شخصا مبتدی هستم و حتی اموزشهای اولیه لینوکس رو تو سایت نتونستم پیدا کنم !! برای مثال سایت موبایلستان رو ببینید من چند سالی هست که عضو این سایت هستم ببینید چقدر کارامد و مفید هست . چقدر منظم و با برنامه ریزی طراحی شده . هر کس هر چیزی درباره موبایل بخواد میتونه توش پیدا کنه فقط با چنتا کلیک !! حالا حیف نیست ما یک چنین سایتی نداشته باشیم ؟ خواهش میکنم به این مسائل رسیدگی کنید . مدیریت میتونن برای سایت حق عضویت بزارن که مطمعنا همه با رضایت کامل پرداخت میکنند و یا میتونن مثل سایتهای دیگه از اعضایی که در زمینه طراحی و ساخت سایت و اینجور مسائل اشنایی دارن کمک بگیرن .
در پایان من این مسائل رو مطرح کردم چون از طرفداران لینوکس هستم و جامعه فدورای ایران لیاقت بهتر از اینهارو داره .
به امید اینکه به چنین جایگاهی برسیم

آواتار کاربر
محل اقامت: تهران

Re: خواهش میکنم رسیدگی کنید

پستتوسط jadi » یکشنبه 3 شهریور 1392, 8:43 am

خب چند تا چیز رو می شه بحث کرد. اول اینکه اینجا نباید تنها مرجع یاد گرفتن چیزی باشه. اینجا فقط یک فروم است برای گپ و گفتگو و احتمالا حل مشکلات. اصلا هم نباید با موبایلستان مقایسه بشه چون کلا فرق دارن.

بعدش هم اینکه کسانی که با لینوکس فدورا کار می کنن باید همیشه شخصا درگیر مشکلات بشن. اصولا فدورا درست شده که درگیری ها رو حذف نکنه و همیشه خط مقدم باشیم

دیگه؟ با آموزش و مرتب بودن و .. مخالف نیستیم. خیلی هم خوشحال می شیم. ولی وقت می خواد و انرژی. هر عضو جامعه به سهم خودش باید مشارکت کنه. اینجوری نیست که بگیم مدیرها باید بکنن. همه باید بکنن (:
آزادی کیبورد حق هر انسان است - http://www.jadi.net

پستتوسط arman1992 » یکشنبه 3 شهریور 1392, 1:26 pm

jadi نوشته است:خب چند تا چیز رو می شه بحث کرد. اول اینکه اینجا نباید تنها مرجع یاد گرفتن چیزی باشه. اینجا فقط یک فروم است برای گپ و گفتگو و احتمالا حل مشکلات. اصلا هم نباید با موبایلستان مقایسه بشه چون کلا فرق دارن.

بعدش هم اینکه کسانی که با لینوکس فدورا کار می کنن باید همیشه شخصا درگیر مشکلات بشن. اصولا فدورا درست شده که درگیری ها رو حذف نکنه و همیشه خط مقدم باشیم

دیگه؟ با آموزش و مرتب بودن و .. مخالف نیستیم. خیلی هم خوشحال می شیم. ولی وقت می خواد و انرژی. هر عضو جامعه به سهم خودش باید مشارکت کنه. اینجوری نیست که بگیم مدیرها باید بکنن. همه باید بکنن (:

همه کردن:
viewtopic.php?f=31&t=4530
نوبت مدیرانه. اما مدیران چه کار کردن؟ بعد از چند وقت اومدم دیدم حتی پیشنهادی به این سادگی عملی نشده. خیلی مشکل حادی نیست اما مسلما انجام دادنش بهتر از انجام ندادنشه. من این حالت (اهمیت ندادن یا عمل نکردن به پیشنهادات و انتقادات و کپی پیست کردن جمله‌ی «مدیران داوطلبانه مدیریت می‌کنند»(!)) رو فقط توی انجمن‌های لینوکسی دیده‌ام.

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » یکشنبه 3 شهریور 1392, 3:05 pm

سلام
یه سری چیزها رو مدیریت سایت باید در مورد تصمیم‌گیری و اقدام کنه. پیشنهاد میکنم با مدیریت سایت «آقای سعیدی» مستقیما پیام بدید (ایمیل یا پیام خصوصی).

پستتوسط nemesis » دوشنبه 3 شهریور 1392, 1:25 am

منظور من از مثال زدن بحث کلی سایت بود نه محتوا چون با توجه به عملکرد خوب سایت موبایلستان میشه اونو بعنوان یک الگو قرار داد دلیل این ادعا هم اینه که موبایلستان رو میشه با سایتهایی مثل mobile9 و سایتهای معتبر خارجی مقایسه کرد . فکر نمیکنم بحث اموزشی ربطی به لینوکس یا ویندوز یا چیزای دیگه داشته باشه سایتهایی مثل این باید یکی از قدرتمندترین قسمتهاشون قسمت اموزشی باشه . تو پست اول گفتم اموزش ابتداییترین مفاهیم لینوکس تو سایت موجود نیست ! چه برسه به مسائل پیشرفته مثل برنامه نویسی لینوکس . متاسفانه یکی از ضعیفترین قسمتهای سایت همین بحث اموزش هست.
مگه این قسمت پیشنهادات و انتقادات نیست ؟ من به این دلیل اینجا مطرح کردم که نظر اعضا هم مشخص بشه تا بشه به یک نتیجه ای رسید .
با تشکر از شما که حداقل پست رو خوندید.

پستتوسط ehsan-black » دوشنبه 3 شهریور 1392, 3:00 am

به نظر من باید ویکی سایت رو قوی کرد برای آموزش...
یعنی درستش هم اینه که آموزش ها تو ویکی باشه.
حالا دوستانی که وارد هستن باید زحمت بکشن ویکی رو کامل کنن.
ویکی کاملا خالیه =((

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » دوشنبه 4 شهریور 1392, 11:35 am

چرا این‌جا میتونید مطرح کنید منتها گفتم شاید مدیر سایت کمتر سر بزنه و مطلع نشه، و یه سری از چیزهایی که شما میخواین در اختیار ایشونه فقط.
اما در مورد این که آموزش توی ویکی باشه موافقم.

بازگشت به نظرات و پیشنهادات

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 10 مهمان