یادگیری دوره های لینوکس مقدماتی تا پیشرفته؟

جهت تبلیغ برای کلاسهای آموزشی و کاریابی

یادگیری دوره های لینوکس مقدماتی تا پیشرفته؟

پستتوسط post98 » پنج شنبه 25 خرداد 1390, 1:02 am

با سلام به تمامی دوستان

دوستان من می خوام دوره های لینوکس رو یادبگیرم من تو تهران زندگی میکنم کاردانیم تموم شده تازه و می خوام برم کارشناسی در ضمن کدوم موسسه بهتره از لحاظ آموزشی و مدرک معتبر میده؟

در ضمن آیا از لحاظ بازار کار خوبه اصلآ من این دوره ها رو برم ؟

ممنون

آواتار کاربر
محل اقامت: 1::

Re: یادگیری دوره های لینوکس مقدماتی تا پیشرفته؟

پستتوسط hos7ein » پنج شنبه 26 خرداد 1390, 1:32 pm

تصویر

مدیر سایت
آواتار کاربر

پستتوسط saeedi » شنبه 28 خرداد 1390, 12:25 pm

سلام
اگه دوست داشتین در کاریار ارقام خدمت شما هستیم. http://cdigit.com
اینجا هم نمایندگی رسمی LPI هست. البته در کل دوره های LPI دوره‌های با عرض معذرت مزخرفی هست.
سید محسن سعیدی
-----------------------------
فدورا یعنی همه چیز

آواتار کاربر
محل اقامت: کرمانشاه

پستتوسط soa » شنبه 28 خرداد 1390, 1:22 pm

یعنی چی؟
یعنی اینکه اصولا بار علمی و عملی ندارن یا اینکه ...؟؟

مدیر سایت
آواتار کاربر

پستتوسط saeedi » یکشنبه 28 خرداد 1390, 1:21 am

کلا LPI مدرکی هست که توسط یک موسسه آموزشی طراحی شده است. کلا کتاب نداره. (یعنی خود این موسسه نداره حالا بعضی جاها نوشتند. تازه سطح ۲ این مدرک به تازگی حدود یک ماه پیش کتابش منتشر شده اون هم از طرف سایبکس) . حتی تعداد ساعات مشخص تدریس واسش وجود نداره. یعنی یکی میتونه یک دوره رو ۳۰ ساعت درس بده یکی ۱۰۰۰ ساعت. حتی سطح ۳ این دوره کلا کتاب نداره و خود موسسه می‌گه که هر استادی از هر جایی دوست داشت درس بده! منتها ما ایرانیهای مدرک گرا رو جو گرفته که همه جا می‌خوان یهو LPI بخونن بدون اینکه بفهمند چی به چی هست.
تازه متاسفانه کسی که این دوره را در ایران تبلیغ کرد که حتی هیچوقت آموزش لینوکس نداده بود و تازه با گرفتن نمایندگی شروع کرد به تدریس! و اون هم کلی دانشجوی ناراضی. حالا من قصد بردن اسم ندارم. تازه طرف تمام مدارکش رو خریده و ادعا می‌کنه که من مدرس رسمی LPI هستم. تا تو این مملکت از این زیرآبی رفتن‌ها هست ما پیشرفت نمی‌کنیم. اگر قرار باشه علم انسانها به مدرکشون باشه که خدا رحمت کنه کردان رو که مدرک خوبی هم داشت.
بهرحال من بعد از ۷ سال و اندی تدریس لینوکس نظر شخصیم این هست که دوره‌های LPI آینده‌نگری خوبی رو نداره و به خاطر اینکه منافع خیلی‌ها در این هست که این دوره‌ها برگزار بشه به شدت با اون مخالفم. هر چیزی که روح علم رو وابسته به مواردی مثل مدرک کنه از نظر من طرد شده است. علم باید ذات مستقل و زیبای خودش رو حفظ کنه. داشتن سواد هیچ ربطی به داشتن مدرک‌های رنگانگی که با پول حاصل میشه نداره.
سید محسن سعیدی
-----------------------------
فدورا یعنی همه چیز

بازگشت به کاریابی، آموزشی

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان