سال نو مبارک

سوالات خود را که در انجمن‌های دیگر قرار نمی‌گیرد اینجا بپرسید.
آواتار کاربر
محل اقامت: کرمانشاه

Re: سال نو مبارک

پستتوسط soa » سه شنبه 5 فروردین 1393, 11:58 pm

عیب نداره ... خدا بزرگه ...
انشاالله که خوشبخت بشین ...
مشکل ما جوونا اینه که توقعمون از زندگی بالاست ....
هم ما پسرا هم دخترا ...
به قولی هم خدا رو می‌خوایم اول زندگی هم خرما ... وگرنه خدا خودش روزی همه رو تضمین کرده خصوصا جوونا و تازه ازدواج کرده ها رو ...
مشتی حسن و اسب و این چیزا رو هم بیخیال داداش ...
خدا بزرگه ...

واقعا توی زندگی‌م به این نتیجه رسیدم اگه دنبال این باشیم که بنده‌های خدا کمکمون کنن و دستمون رو بگیرن اشتباه کردیم و به هیچ جا نمی‌رسیم ولی به محض اینکه به خدا توکل کنیم جوابمونو می‌ده ... خیلی هم زود می‌ده... بارها و بارها بهم قول کار داده شده و منم روی حرف این بندگان خدا حساب کردم ولی آخرش چی؟ هیچی...
به این نتیجه رسیدم که تا زمانی که از بندگان خدا قطع امید نکنی و خالصانه به خدا توکل نکنی آخر عاقبتت همینیه که من دارم ...

انشاالله که امسال سال خیلی خوبی برای همه‌ی جوونا خصوصا شما که آستیناتو زدی بالا باشه ...
انشاالله که چند ماه دیگه مهرداد بیاد همین‌جا و همه‌مون رو عروسی‌ش دعوت کنه ... @};- <:-p

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » چهارشنبه 6 فروردین 1393, 2:54 pm

سال نو همگی مبارک! :)

حاشیه: سخت نگیر! البته کار یه جورایی لازمه ولی بقیش لازم نیست، همه هم توقع ندارن! ولی کار یا باید داشته باشی یا لااقل آینده کاریت نسبتا مشخص باشه!

آواتار کاربر

پستتوسط soa » چهارشنبه 6 فروردین 1393, 10:19 pm

سال نو شما هم مبارک باشه مهندس جان
درست می‌گین شما ... مشکلم همینه که الان همه بیکارن متاسفانه و آینده‌ی شغلی‌شونم معلوم نیست...
من خودم به شخصه هیچ وقت فکر نمی‌کردم با رشته‌ی برق یا به عبارتی بوق بیکار بمونم واقعا الان فهمیدم که بوق که سهله ... هر رشته‌ای باشی بیکاری...
حتی آینده‌ی شغلیمم مشخص نیست که چی‌کار می‌خوام بکنم یا چیکاره باید بشم...

آواتار کاربر
محل اقامت: خوزستان

پستتوسط mehrdad » پنج شنبه 6 فروردین 1393, 3:28 am

ممنون از دوستان واسه همدردی و ابراز امیدواری ولی آینده ای که من جلو خودم میبینم با این وضعیت مملکت که ... بگذریم
الانم تا صبح بیدارم که حداقل تو رشته ی خودم سطحم رو نسبت به بیکارهای دیگه بالا بکشم :d :d :d
soa نوشته است:سال نو شما هم مبارک باشه مهندس جان
درست می‌گین شما ... مشکلم همینه که الان همه بیکارن متاسفانه و آینده‌ی شغلی‌شونم معلوم نیست...
من خودم به شخصه هیچ وقت فکر نمی‌کردم با رشته‌ی برق یا به عبارتی بوق بیکار بمونم واقعا الان فهمیدم که بوق که سهله ... هر رشته‌ای باشی بیکاری...
حتی آینده‌ی شغلیمم مشخص نیست که چی‌کار می‌خوام بکنم یا چیکاره باید بشم...

بله همه بیکارن
http://www.alef.ir/vdchzvni623niqd.tft2.html?220718
اون جدول وسطش رو ببین ...
کامپیوترییهایی که ما باشیم تومون 30 % بیکاری هست :(( :(( :((
تازه من میخوام این تابستون برم برق کشی ساختمون با یکی از اشناها (استادمون گفت وقت خودتون رو تلف نکنید کلا همتون با دانشگاه اومدن سر کارید بعدش بیکارید !!! حالا من بدبخت که با چند سال تاخیر رفتم دانشگاه البته الان رتبه ی اول رشته خودمون تو دانشگاهم که البته به هیچ دردی نمی خوره تازه دو ترم دیگه هنوز مونده ... یادگیری بهتر از وقت تلف کردنه ... کاشکی همون شاگرد لوله کشی رو ادامه میدادم حداقل الان واسه خودم اوسا میشدم...)
حرف واسه گفتن زیاده ...
ولی کلا ما دهه 60 ها بدبختیم ... :(( :(( :(( :(( :((
به اندازه ی آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه ی تلاشت آرزو کن

آواتار کاربر

پستتوسط soa » پنج شنبه 7 فروردین 1393, 11:06 pm

بابا این جدولا همه‌ش چرته ... من از بین دوستای دبیرستان و دانشگاهم که نگاه می‌کنم از بین حدود ۲۰۰ نفری که می‌شناسم فقط ۱۰-۱۲ تاشون رفتن سرکار و بقیه بیکارن ...
۴-۵ تاشون کارشون دولتیه با پارتی رفتن سرکار ... بقیه هم باباهاشون پول‌دار بوده یه مغازه واسشون گذاشته رفتن سرکار ...
بقیه دارن آب تو هاون می‌کوبن ...

البته شما کامپیوتری‌ها می‌تونید امیدوارتر باشین ... من که رشته‌م برقه(نه الکترونیک!)یا باید تو نیروگاه کار کنم یا روی خطوط انتقال که ماشاالله مملکت ما هم نیروگاهش زیاده هم پیمانکارایی که روی خطوط انتقال کار می‌کنن اصلا دولتی نیستن و راه نفس کشیدن به جوون‌ترام می‌دن و اصلا باند بازی نیست و ....

آواتار کاربر

پستتوسط mehrdad » جمعه 1 خرداد 1394, 12:20 pm

سلام...
سال نو همگی این بار با خیلی تاخیر مبارک...

گفتم بیام سرانجام کار رو بگم...

عرضم به عارضتون من بخاطر دختر مردم رفتم تغییر گرایش دادم یکی دو ترم عقب افتادم...کلی پروژه مروژه واسه خودش و فک و فامیلش انجام دادم ...بهش درس می دادم...با اساتید واسه گرفتن نمره براش چک و چونه زدم...و کلی از این کارا ...بعد که اینا تموم شد جواب سلامم رو هم نداد :(( :(( :((

منم که پارسال بعد دو ماه تو کما رفتن، بابام رو از دست دادم...اینم که اینجور شد...موقعیت شغلی که اساتید (به خاطر نخبه بودن تو دانشگاه) واسم ایجاد کرده بودن رو هم از دست دادم...و آخرش دچار مشکل اعصاب و روان شدم :(( :(( :((
تازه یه کم به خودم اومدم...

داستان زیاده ولی اینجا جاش نیست ...
--------
مهندس هدایت شرمنده بابت این پستم اما خب...

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » شنبه 2 خرداد 1394, 10:47 pm

خواهش می‌کنم، ... چی بگم،... موفق باشی... و تسلیت میگم.

آواتار کاربر
محل اقامت: کرج

پستتوسط emreh » پنج شنبه 14 خرداد 1394, 7:45 pm

سلام...
زیاد نا امید نباشید...
به نظر من برید همون برق ساختمون بهتره... منم به زور تویه رشته ام کار گیر آوردم...
البته بعد از دو سال تازه یکم دارم سر و سامون کاری می گیرم...
به هر حال... کاری خوبی می کنید...
رشته کامپیوتر تویه ایران خیلی بد هستش.. هم از نظر سر فصل ها... هم از نظر اساتید... البته بعضی هاشون.
ولی یکم زرنگ باشید راحت می تونید پول در بیارید... فقط یک سال سخته براتون. بخدا دارم می گم این رو...
حالا این ها بماند... یه چیز جالب... گوشی من سونی z2 ... وقتی بلوتوث رو روشن می کنم و برنامه ای که برای سینک شدن با سایر دستگاه ها هستش... می تونم صدا ها رو از طریق کامپیوتر پخش کنم... خیلی جالب بود برام... ویندوز همچین قابلیتی نداره... :d
باتشکر...
THANKFUL

آواتار کاربر

پستتوسط mehrdad » چهارشنبه 14 فروردین 1398, 4:33 am

سلام ....
سال نو همگی مبارک...
یه f زدم یهو fedora اومد بالا...
انجمن چ قد سوت و کور شده...

قبلی