تایپ کردن کد تو متلب (حل شد)

مشکلات در مورد نرم‌افزارهای مختلف

تایپ کردن کد تو متلب (حل شد)

پستتوسط moji_helooo » یکشنبه 24 بهمن 1394, 4:01 am

سلام.
من تو فدورا ۲۲ متلب ۲۰۱۵ نصب کردم. همه چی خوبه و اوکی هست کار می کنه و اجرا می شه و از این حرفا. فقط توی تایپ کردن یه مشکلی هست که مثلا Ctrl+x برای کات کردن توش کار نمی کنه. باید حتما راست کلیک کنم و کات رو بزنم. یا همین موضوع برای paste و copy هم همین مشکل هست. مثلا برای موقعی که روی یه تابع موس رو نگه می داریم تا یه کادر باز بشه که تضیحات رو توش گفته،‌اینجا کادره باز می شه ولی نوشته های توش نیست.
این مشکل از کجاست؟ از ماشین جاواست؟
چطور برطرف می شه؟ کار کد زدن رو یه خورده سخت کرده.

تشکر @};-
آخرین بار توسط moji_helooo در شنبه 7 اسفند 1394, 4:21 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

Re: تایپ کردن کد تو متلب

پستتوسط hedayat » یکشنبه 25 بهمن 1394, 11:11 am

سلام
نمیدونم! فقط خواستم بگم که eclipse هم که توی فدورا هست و بدون مشکل اجرا میشه جاوایی هست. البته اون از openjdk فدورا استفاده میکنه. matlab فکر کنم خودش یه jre هم همراهش هست از همون استفاده میکنه. ممکنه اگه jreش قدیمی باشه یه سری مشکلات داشته باشه. میتونید سعی کنید بهش بگید از jre سیستم استفاده کنه ببینین چی میشه!

آواتار کاربر
محل اقامت: کرمانشاه

پستتوسط soa » چهارشنبه 28 بهمن 1394, 7:20 am

moji_helooo نوشته است:سلام.
من تو فدورا ۲۲ متلب ۲۰۱۵ نصب کردم. همه چی خوبه و اوکی هست کار می کنه و اجرا می شه و از این حرفا. فقط توی تایپ کردن یه مشکلی هست که مثلا Ctrl+x برای کات کردن توش کار نمی کنه. باید حتما راست کلیک کنم و کات رو بزنم. یا همین موضوع برای paste و copy هم همین مشکل هست. مثلا برای موقعی که روی یه تابع موس رو نگه می داریم تا یه کادر باز بشه که تضیحات رو توش گفته،‌اینجا کادره باز می شه ولی نوشته های توش نیست.
این مشکل از کجاست؟ از ماشین جاواست؟
چطور برطرف می شه؟ کار کد زدن رو یه خورده سخت کرده.

تشکر @};-

سلام
متلب‌ کرک شده است؟ :d
من 2014 نصب کردم یه بار مشکلی نداشتم
نمی‌دونم

پستتوسط moji_helooo » شنبه 7 اسفند 1394, 4:20 am

مشکل رو حل کردم. تو وبسایت زیر راه حلش رو گفته

http://stackoverflow.com/questions/3161 ... k-in-linux

بازگشت به نرم‌افزار

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان