Eclipse Oxygen in Fedora

سوالات خود را که در انجمن‌های دیگر قرار نمی‌گیرد اینجا بپرسید.
آواتار کاربر
محل اقامت: کرج

Eclipse Oxygen in Fedora

پستتوسط emreh » یکشنبه 29 بهمن 1396, 6:00 pm

سلام و خسته نباشید
این مطلب بیشتر برای آگاهی از روند توسعه ایکلیپس هست.
می خواستم بپرسم ... قبلا تویه اسناد مربوط به ایکلیپس نسخه جدید اومده بود که داره برای لینوکس بهینه سازی میشه.. مخصوصا در ظاهر برنامه...
ولی چند وقت پیش که ناچار بودم ایکلیپس رو روی لینوکس بالا بیارم... در کمال تعجب دیدم که هنوز همون مشکلات قدیمی رو داره... یعنی دکمه های بیش از اندازه بزرگ... (البته نسبت به ویندوز) و عدم بهینه سازی در گرافیک برنامه
می خواستم بدونم ... من فقط این مشکل رو دارم یا بقیه افراد هم دارند؟؟؟
باتشکر...
THANKFUL

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

Re: Eclipse Oxygen in Fedora

پستتوسط hedayat » سه شنبه 1 اسفند 1396, 6:32 pm

سلام،
سلامت باشید :)
والا من که نمیدونم نسبت به ویندوز چطوریه در نتیجه در مورد دکمه‌های بیش از اندازه بزرگ نظری ندارم!‌البته نمیدونم هم منظورتون چیه دقیقا چون من که مشکل خاصی توی دکمه‌ها نمی‌بینم... شایدم عادت کردم :)
«عدم بهینه‌سازی در ظاهر برنامه» هم که یه عنوان کلیه. یه فرق‌هایی کرده ولی حالا نمیدونم منظور شما چیا بوده.

به هر حال اگه شک دارید میتونید شاخه‌ی eclipse./~ رو تغییر نام بدید یا حذف کنید و eclipse رو اجرا کنید و یه workspace جدید هم بهش بدید ببینین ظاهرش فرقی می‌کنه یا نه؟

آواتار کاربر
محل اقامت: کرج

پستتوسط emreh » چهارشنبه 2 اسفند 1396, 9:56 am

علیک سلام
منظورم این بود که تویه چک لیست های تغییرات ایکلیپس که میدیدم قبلا... نوشته بود که ظاهر برنامه بهتر و بهینه تر خواهد شد و فاصله آیکن های نوار ابزار کمتر خواهد شد تا فضای کمتری رو اشغال کنه.
به نظرم شما عادت کردید.. یا اینکه از یه صفحه نمایش بزرگ استفاده می کنید که براتون زیاد فرقی نمی کنه تویه ظاهر...
ولی برای من که تو لپ تاپ دارم باهاش کار می کنم... این ظاهر خیلی بزرگ و غیربهینه هستش... یعنی من برای اینکه بتونم هر بخش رو به طور خوب ببینم باید تا می تونم پنجره های دیگه رو ببندم... که این بد هستش به نظر من...
حالا نمی دونم.. شاید من به نظرم بد میاد.. ولی نسبت به ویندوز که مقایسه می کنم... ظاهر ایکلیپس خیلی بهینه تر (از نظر میزان اشغال فضا) هستش...
باتشکر....
THANKFUL

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » پنج شنبه 3 اسفند 1396, 2:55 pm

بله خب گفتم من اصلا یادم نمیاد آخرین بار کی اکلیپس رو توی ویندوز دیدم :)
مشکل کمبود جا رو درست میگین. من خودم سعی کردم تا میشه جا رو باز کنم. و البته از حداکثر کردن پنجره‌ی کد زدن و تعریف کلید برای نمایش/حذف نوارابزارها هم استفاده میکنم تا حداکثر فضا رو در اختیارم بگذاره.

بازگشت به عمومی

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان