اهداف بخش آموزشی، کاریابی

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: تهران

اهداف بخش آموزشی، کاریابی

پستتوسط AhmadRa » جمعه 18 مهر 1387, 1:32 am

سلام.
ایجاد این بخش هدفش چی هست؟

به نظر من اینجا محل اموزش هست و شاید بهتر باشه تجاری نشه. این نظر من هست البته

شاید هم من خوب متوجه ایجاد این بخش نشدم. اگر اشتباه فکر میکنم ممنون میشم روشنم کنید.

مرسی
Fedora Is a Culture
Infinity + Freedom + Voice = FEDORA

https://fedoraproject.org/wiki/User:Ahmadrazzaghi

مدیر سایت
آواتار کاربر

Re: اهداف این بخش

پستتوسط saeedi » جمعه 18 مهر 1387, 2:24 am

قرار نیست بخش کاریابی و آموزشی تجاری بشه. قرار هست که کسانی که دنبال کار هستند بطور رایگان تخصص‌های خودشان رو بنویسند شاید کسی خواست از توانایی‌های آنها استفاده کند.
مورد دوم هم کلاسهای آموزشی هست. با توجه به اینکه اشخاص زیادی به من پیام می دن که کجا کلاس دارید و از این حرفها تصمیم گرفتم هم خودم هم بقیه دوستان که کار تدریس رو انجام می‌دند کلاسهاشون رو اینجا تبلیغ کنند تا افرادی که قصد یادگیری دارند بتوانند استفاده کنند. هیچ نوع هدفی من مبنی بر کسب درآمد یاگرفتن پول برای تبلیغ نیست.
امیدوارم که با توجه به درخواست زیاد دوستان تصمیم خوبی گرفته باشم.
سید محسن سعیدی
-----------------------------
فدورا یعنی همه چیز

Re: اهداف بخش آموزشی، کاریابی

پستتوسط runtoo75 » سه شنبه 2 دی 1393, 5:42 pm

آقا یک سوال برام پیش اومده می‌خواستم بدونم قضیه چیه؟!! تا حالا توی یه سری موضوعات که می‌رفتم می‌دیدم نمی‌تونم جوابی بفرستم (مثل بخش مقالات) و خب گفتم حتما لازم نیست بفرستم دیگه! امروز صفحه‌ی اخبار رو دیدم که یه نظر خواهی توش بود. ولی هر چی می‌گردم هیچ جایی پیدا نمی‌کنم که بتونم نظر بدم. حالا می‌خواستم بدونم قضیه چیه، من پیداش نمی‌کنم، یا قرار نیست نظر بدم، یا .... ؟!!
Join online 700-301 braindumps dumps and mybraindumps 642-883 to pass pmp dumps exam in first bc Our best quality www.ku.edu

بازگشت به نظرات و پیشنهادات

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان