سورس فورج الان فیلتر شد.

سورس فورج الان فیلتر شد.

پستتوسط Gsedigh » جمعه 21 آذر 1393, 7:17 pm

امروز سورس فورج فیلتر شد.
این فیلتر ضربه بزرگی به بدنه لینوکس وارد میکند. کلیه سیستم هایی که سورس پایه (سورس مدار هستند) اکثر فایل های مورد نیاز خود را از سورس فورج دریافت میکنند و سپس سیتم را آپدیت کرده یا نرم افزار مورد نظر را نصب می نمایند. در این شرایط لینوکس های نظیر آرچ یا لونار در ایران کار نخواهند داد. بیاید و فرم زیل را پر نمایید. شاید به این مورد ترتیب اثری بدهد. تشکر
http://rafefilter.internet.ir/index.html

آواتار کاربر
محل اقامت: کرمانشاه

Re: سورس فورج الان فیلتر شد.

پستتوسط soa » جمعه 21 آذر 1393, 7:56 pm

عجب...
عجب ...
واقعا عجــــــــــــــــب از این تدبیر و امید ...
واقعا عجــــــــــبــــــــــــــــــــــــــــ x(

من که هیچ وقت همچین کاری نمی‌کنم
تدبیری که این باشه، درخواست کردن ازش چه معنایی داره؟؟؟؟
بذار واسه خودشون هر غلطی می‌کنن بکن
الحمدالله یه چیزی هست برای دور زدن این تدابیر ...

پستتوسط Gsedigh » جمعه 21 آذر 1393, 7:58 pm

سلام به همگی
خیلی غمگین هستم
من. کن از لینوکس لونار استفاده میکنم. لینوکس های سورس پایه یا سورس محور برای نصب یا ارتقا سیستم باید سورس پکیج ها رو دانلود کنند و بر اساس {فایل دستور ساخت} نرم افزار ها رو نصب یا ارتقا بدن. این در حالی هست که ۸۰ درصد سورس پکیج ها روی سورس فرج هست وبا این فیلتر شدن عملا این توزیع های سورس پایه در ایران از کار خواهند افتاد. دیگه دوستان فقط میتونن دبیان یا ابونتو کار کنن. شاید هم فدورا. ایران و همین ۳ توزیع.
هی

آواتار کاربر
محل اقامت: کرمانشاه

پستتوسط soa » جمعه 21 آذر 1393, 8:22 pm

تو مملکتی که یه مشت پیر و پاتال بی‌سواد بشن وزیر و مدیر به اسم تدبیر و چه میدونم سکان‌دار و اصطلاحات دیگه‌ای که خودشون به کار می‌برن، همین می‌شه دیگه
اون‌وقت باسوادا و تحصیل‌کرده‌ها به خاطر بی‌تجرگی و خامی و احیانا بی‌عرضگی باید بشینن گوشه‌ی خونه سماق بمکن

آقایون نفری ۵۰ تا پست مدیریتی توی هر وزارت خونه بگیرن واسه خودشون، دیگه جوونا و با سوادا مهم نیستن
نتیجه می‌شه همین دیگه
شما هم غصه نخور
بیا مثل ما فدورا کار کن، عوضش هر از چند گاهی فقط ممکنه با https مخازن واسه دانلود بسته‌ها و یه سری مشکل کوچولوی دیگه بر بخوری :-O
والا ... اصلا مهم نیست
اینجا ایران است ...
سرزمین دلیران ...
((=

پستتوسط Gsedigh » جمعه 21 آذر 1393, 8:33 pm

کاری به فدورا نداره. من برنامه نویسم. خیلی از برنامه ها را باید طریق کد منبع یاخت. به عنوان مثال یک نرم افزاری رو میتونه با محیط کاربری کی دی ای بسازی یا با جی تی کی. حتی با اف ال کی. یا بع عنوان مثال می تونی همون نرم افزار را با قابلیت اضافه تری بسازی و بعد نصب کنی. خیلی از این نرم افزار ها روی سورس فورج هستند. بیش از ۵۰ نسخه لینوکس مثل لینوکس باربکیو یا لینوکس زنتیال و لینوکس سرور های دیگه رو سورس فورج هستند.اینها هیچ خیلی سوالات و اشکالات روی سورس فورج مطرح و پاسخ داده میشه. حالا یک سایتی هم که مطالب علمیش رو روی ایرانیا نبسته ما خودمون باید ببندیم؟

بازگشت به نظرات و پیشنهادات

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان