ارتقا انجمن

ارتقا انجمن

پستتوسط shakib zero » شنبه 11 اردیبهشت 1394, 1:34 am

سلام خدمت دوستان

بنده تازه پا به لینوکس گذاشتم چند ماهی با اوبونتو کار کردم و جدیدا هم اومدم سمت فدورا !!

تو گوگل سرچی کردم که ببینم فدورا مرجع فارسی داره یا نه که با این انجمن آشنا شدم ...

متاسفانه وقتی وارد شدم به کل نا امید شدم :| سیستم انجمن مال زمان رضا شاه هست صفحه اصلی هم که آپدیت نیست و ظاهرش خیلی داغونه :|

پروفایل مدیریت رو چک کردم دیدم بیشتر از 6 ماهه که به انجمن سر نزدند :|

خلاصه اینکه اگه بتونید دستی به سر و روی انجمن بکشید خیلی عالی میشه !!

اگه مدیریت حضور داشته باشن و مایل باشند بنده خوشحال میشم مسائل فنی انجمن رو رفع کنم !!

Re: ارتقا انجمن

پستتوسط msm » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 10:04 am

به نظرم اگه فونت انجمن به Droid arabic naskh تغییر کنه یا حداقل به فونت ها اضافه بشه خیلی خوب میشه!!! منظورتون از سیستم انجمن چیه؟ من که باهاش مشکلی ندارم!!! <:-p
و لکن اکثرهم لا یعقلون
http://www.truckdriver.ir/

پستتوسط shakib zero » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 11:10 am

درود

اسکریپت انجمن phpbb هست که به نسبت اسکریپت های دیگه مثل Vbulletin حرفی برای گفتن نداره ... مرجع پشتیبانی خوبی هم نداره !!

چند انجمن دیگه تو خصوصی معرفی شد مقایسه کنید

پستتوسط msm » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 12:09 pm

در مورد اسکریپت نظری ندارم، اما در مورد مرجع پشتیبانی اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم :d قبلا یه جای دیگه هم بحث شده بود، من با نظر جادی موافقم که گفته بود بهتره که افراد خودشون درگیر مشکلات بشن و همه چیز آماده نباشه و مهم تر اینکه جنبه گفتگوی انجمن حفظ بشه و شبیه انجمن های آموزشی نشه.
و لکن اکثرهم لا یعقلون

پستتوسط shakib zero » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 12:14 pm

مرجع پشتیبانی در واقع کارای شما رو انجام نمیده فقط کارش اینه که اگه باگ امنیتی پیدا شد آموزش پچ کردن بزاره و پلاگین های جدید + آموزشاشون رو قرار بده ...

لینک مرجع پشتیبانی اوبونتو رو براتون ارسال کردم مشاهده کنید

پستتوسط msm » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 12:39 pm

خب خیلی فعال تر که هستن، به نظرم به خاطر اینه تعداد کاربران اوبونتو واقعا خیلی بیشتر از فدورا باشه x( اما اگر کاربری سوالی بکند و جواب حاضر و آماده باشد تنها یک مصرف کننده فدورا می شود، اما اگر سرنخ ها منتشر شوند و کاربر خود درگیر حل مسئله شود بعد از مدتی به حل کردن عادت میکنه و خودش یک خبره لینوکس میشود. با اینحال پیشنهادات خوبیه ، منتهی انجمن فدورا الان نصفش رفته سربازی زیاد نمیاد >:D< بقیه هم بضاعتشون در همین حده <:-p
و لکن اکثرهم لا یعقلون

پستتوسط shakib zero » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 12:50 pm

درسته.

ولی بنظر من شکل و شمایل انجمن و فعال بودن خیلی میتونه تو جذب کاربر مهم باشه !! الان خیلی ها مثل خود بنده اومدن سمت لینوکس و وجود همچین مراجعی لازمه

@};-

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 3:20 pm

سلام!
خوش آمدید :)

با توجه به این که خودتون هم اشاره کردید مدیریت چند وقتیه به سایت سر نزدند، در نتیجه بد نیست بهشون پخ یا ایمیل بزنید تا متوجه بشند. البته منم یادم نره بهشون میگم همین روزها.

البته در مورد سیستم انجمن، من شخصا ترجیح میدم از یک سیستم آزاد استفاده کنیم تا یک سیستم تجاری مثل vbulletin (حداقل قدیما که فقط تجاری بود!). ولی خب تا نظر مدیر انجمن چی باشه P:

معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

پستتوسط hedayat » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 3:22 pm

msm نوشته است:...
منتهی انجمن فدورا الان نصفش رفته سربازی زیاد نمیاد...p

((=

بازگشت به نظرات و پیشنهادات

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان