یک پلیر خوب با تمام کدکها

در این قسمت مقالات و راهنماهای کاربردی نوشته می‌شود.
معاونت سایت
آواتار کاربر
محل اقامت: اصفهان

Re: یک پلیر خوب با تمام کدکها

پستتوسط hedayat » سه شنبه 19 مرداد 1389, 6:44 pm

DHT نوشته است:
ببینین اصولا این که این نرم‌افزار به صورت مستقیم به این کتابخونه وابستست اشتباهه کاملا چون این کتابخونه وابسته به کارت‌های nvidiaست و اون هم به قول شما توی درایور پیش‌فرض فدورا نیست و توی درایور باینری خود nvidiaست. بنابراین اگه کارت شما اصلا nvidia نباشه یا درایور باینری nvidia نداشته باشی همش این خطا رو میگیری. و طبق چیزی که دوستمون گفت لزوما با نصب درایور هم درست نمیشه و ممکنه نیاز باشه که گولش بزنید.

هدایت جان.من که ندیدم داخل فدورا 12 اینجوری باشه!؟آخه داخل فدورا 12 هم اصلا من درایور انویدیا ، چیزی نصب نکردم!

برای این که پشتیبانی از vdpau یه چیز جدیدیه که قبلا اصلا وجود نداشت!
خب به سلامتی ظاهرا فقط با تغییر درایور خروجی مشکل حل میشه. :) vdpau در صورتی مفیده که پشتیبانی سخت‌افزاری و درایوری لازم باشه وگرنه کار نمیکنه.

آواتار کاربر

پستتوسط holyman » دوشنبه 31 مرداد 1389, 3:02 am

سلام من که اینکار روانجام دادم نشد میشه دلیلشو بگید
[
کد: انتخاب همه
[email protected] arian]# rpm -Uvh http://download1.rpmfusion.org/free/fedora/rpmfusion-free-release-stable.noarch.rpm http://download1.rpmfusion.org/nonfree/fedora/rpmfusion-nonfree-release-stable.noarch.rpm
Retrieving http://download1.rpmfusion.org/free/fedora/rpmfusion-free-release-stable.noarch.rpm
Retrieving http://download1.rpmfusion.org/nonfree/fedora/rpmfusion-nonfree-release-stable.noarch.rpm
warning: /var/tmp/rpm-tmp.ge8KXi: Header V3 RSA/SHA256 signature: NOKEY, key ID 8fcff4da
warning: /var/tmp/rpm-tmp.csxCeE: Header V3 RSA/SHA256 signature: NOKEY, key ID 8dc43844
error: Failed dependencies:
   system-release >= 11 is needed by rpmfusion-free-release-11-2.noarch
   system-release >= 11 is needed by rpmfusion-nonfree-release-11-2.noarch
[[email protected] arian]# yum install totem-xine totem-xine-plparser xine-lib xine-lib-arts xine-lib-extras-nonfree gstreamer gstreamer-plugins-base gstreamer-plugins-ugly gstreamer-ffmpeg gstreamer-tools gstreamer-plugins-good  libdvdread
Loaded plugins: refresh-packagekit
Setting up Install Process
Package totem-xine-2.24.3-3.fc10.i386 already installed and latest version
No package totem-xine-plparser available.
Package xine-lib-1.1.16.3-2.fc10.i386 already installed and latest version
No package xine-lib-arts available.
No package xine-lib-extras-nonfree available.
Package gstreamer-0.10.21-2.fc10.i386 already installed and latest version
Package gstreamer-plugins-base-0.10.21-2.fc10.i386 already installed and latest version
No package gstreamer-plugins-ugly available.
No package gstreamer-ffmpeg available.
Package gstreamer-tools-0.10.21-2.fc10.i386 already installed and latest version
Package gstreamer-plugins-good-0.10.13-1.fc10.i386 already installed and latest version
Package libdvdread-4.1.4-0.1.svn1183.fc10.i386 already installed and latest version
Nothing to do
آتش آن نیست که از شعله آن خندد شمع آتش آن است که در خرمن پروانه زدند

معاونت سایت
آواتار کاربر

پستتوسط hedayat » دوشنبه 1 شهریور 1389, 7:18 pm

۱. این جا جای این سوال نیست توی یه موضوع جدا باید می‌پرسیدین
۲. دستور اول بهتون خطا داده. ظاهرا شما از فدورا ۱۰ یا پایین‌تر استفاده میکنی. این بسته‌ها روی فدورا ۱۱ به بالا نصب میشن. برو به rpmfusion.org و ببین برای فدورا ۱۰ باید چی نصب کنی توی قسمت configuration سایت

آواتار کاربر
محل اقامت: شوشتر

پستتوسط sajjads24 » شنبه 28 خرداد 1390, 2:25 pm

سلام من یک فایل تصویری با فرمت m2t دارم و باهیچ پلیری اجرا نمیشه حالا چطوری اجراش کنم ؟
با تشکر
برای اینکه بت پرستی نباشی ، کافی
نیست که بت ها را شکسته باشی ، باید
خوی بت پرستی را ترک گفته باشی .
"نیچه"

آواتار کاربر

پستتوسط nano » شنبه 28 خرداد 1390, 11:14 pm

منظورتون از تصویری ویدیویی هستش؟
vlc رو امتحان کردید باید بتونه بخوندش. فایل m2t ویدیوی mpeg-2 هست ونباید مشکلی داشته باشه.

آواتار کاربر
محل اقامت: 1::

پستتوسط hos7ein » شنبه 28 خرداد 1390, 11:42 pm

sajjads24 نوشته است:سلام من یک فایل تصویری با فرمت m2t دارم و باهیچ پلیری اجرا نمیشه حالا چطوری اجراش کنم ؟
با تشکر

سجاد جون اگه کدک ها نصب باشن با همه ی پخش کننده ها اجرا میشه.من الان خودم با gnome-mplayer اجراشون میکنم.البته پخش کننده های دیگه هم اجراشون میکنن.

موفق باشین
تصویر

آواتار کاربر
محل اقامت: شوشتر

پستتوسط sajjads24 » پنج شنبه 28 آذر 1392, 6:31 am

سلام دوستان
خیلی از کاربران هنوز بسته های جدید کدک اطلاع ندارن به خاطر همین گفتم وقتشه یک اطلاع رسانی کنم و اگه هم دوستان بسته ی دیگه ی میدونن اینجا اطلاع بدن :
کد: انتخاب همه
#yum install  libdvdread libdvdnav lsdvd ffmpeg amarok-extras-‪freeworld xvidcore xine-libextras-freeworld xine xine-lib xine-lib-extrs-‪nonfree libmatroska

#yum install gstreamer-plugins-ugly gstreamer-plugins-good gstreamer-plugins-base gstreamer-plugins-bad-free gstreamer-plugins-bad gstreamer-ffmpeg gstreamer1-plugins-ugly gstreamer1-plugins-good-extras gstreamer1-plugins-good gstreamer1-plugins-base gstreamer1-plugins-bad-freeworld gstreamer1-plugins-bad-free-extras gstreamer1-plugins-bad-free gstreamer1-libav gstreamer1 gstreamer libdvdcss libffmpeg

#yum install gstreamer gstreamer-ffmpeg gstreamer-plugins-bad gstreamer-plugins-bad-free gstreamer-plugins-bad-nonfree gstreamer-plugins-base gstreamer-plugins-good gstreamer-plugins-ugly gstreamer-plugins-bad ffmpeg libdvdcss libdvdread libdvdnav audacious-plugins-freeworld-mp3 phonon-backend-gstreamer xine-lib-extras-freeworld

البته تکراری هم داره که فرصت نشد پاکشون کنم .
برای اینکه بت پرستی نباشی ، کافی
نیست که بت ها را شکسته باشی ، باید
خوی بت پرستی را ترک گفته باشی .
"نیچه"

پستتوسط hassanseo » دوشنبه 2 خرداد 1395, 12:00 am

تشکر تست کردم جالب بود!

قبلی

بازگشت به راهنما و مقالات

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان